Статистика
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0
|
Наша гордість
2020/2021 навчальний рік
Високих досягнень у навчанні досягли такі учениці: Мишакова Вікторія, Холодова Кіра, Тимошевська Анастасія, Загрибелько Сабріна:
Переможці Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів
-
Задніпровська Марія, учениця 8 класу:
- Українська мова та література – ІІІ місце.
-
Плутцов Богдан, учень 8 класу:
-
Учениця 2 класу Мишакова В.:
- Переможець обласного конкурсу відеопривітань до Дня Соборності України.
-
За результатами участі у конкурсах Шевченківського будинку дитячої та юнацької творчості стали переможцями:
- «Щаслива дитина - квітуча Україна» - І місце: Тимошевська Діана, учениця 3 класу; Тимошевська Анастасія, учениця 5 класу; Золотарьов Андрій, учень 7 класу;
- «Птах року 2020» - І місце Плутцов Олександр, учень 1 класу;
- «Майбутній захисник» - І місце Тимошевська Діана, учениця 3 класу; ІІІ місце Золотарьова Поліна, учениця 3 класу; ІІ місце Мишакова Вікторія, учениця 2 класу; І місце Шляхова Орина, учениця 9 класу;
- «Всеукраїнська виставка-конкурс з початкового технічного моделювання» - ІІІ місце Решетняк Кароліна, учениця 4 класу; ІІІ місце Таратута Світлана, учениця 4 класу; ІІІ місце колектив 2 класу;
- «Моє диво на Різдво» - ІІ місце Талалаєнко Тимур, учень 6 класу; ІІ місце Талалаєнко Артем, учень 6 класу;
- «Різдвяна писанка» ІІІ місце Мишакова Вікторія, учениця 2 класу;
- «Українська Великодня писанка» - І місце Мишакова Вікторія, учениця 2 класу;
- «Жінка - і мама, і весна» - перемога в районному конкурсі Решетняк Кароліна, учениця 4 класу; Талалаєнко Артем, Талалаєнко Тимур, учні 6 класу;
- «Памяті жертв на ЧАЕС» - перемога в районному конкурсі Гордієнко Максим, учень 2 класу; Золотарьова Поліна, учениця 3 класу; Таратута Давид, учень 2 класу; Таратута Світлана, учениця 3 класу; Колектив учнів 9 класу.
2019/2020 навчальний рік
Переможці районного етапу предметних олімпіад та конкурсів, відмінники в навчанні
-
Плутцов Богдан, учень 7 класу:
-
За результатами участі у конкурсах Шевченківського будинку дитячої та юнацької творчості стали переможцями:
- «Мирне небо – щасливе життя» - І місце Таратута Світлана, учениця 3 класу;
- «Птах року 2019» - лауреати конкурсу Тимошевська Анастасія, учениця 4 класу та учні 1 класу;
- «Майбутній захисник» - І місце Тимошевська Анастасія, учениця 4 класу;
- «Молодь за здоровий спосіб життя» - переможець Мишакова Вікторія, учениця 1 класу;
- «Різдвяна писанка» - ІІІ місце Талалаєнко Артем, учень5 класу;
- «Новорічна композиція» ІІ місце Талалаєнко Артем,Талалаєнко Тимур, учні 5 класу;
- «Новорічний букет» - ІІ місце Мишакова Вікторія, учениця 1 класу; ІІ місце Горват Єлизавета, учениця 1 класу;
- «Українська Великодня писанка» - переможці Таратута Світлана, учениця 3 класу; Талалаєнко Артем та Талалаєнко Тимур, учні 5 класу.
- «SOS вернісаж, або друге життя сміття» - І місце Мишакова Вікторія, учениця 1 класу.
Похвальними листами нагороджено учениць 4 класу Холодову Кіру та Тимошевську Анастасію.
2018/2019 навчальний рік
Переможці:
-
Мишакова Богдана, учениця 11 класу: «Учень року - 2019»:
- Українська мова та література – ІІІ місце;
- Екологія – ІІІ місце;
- Конкурс учнівської творчості в номінації «Література» - ІІІ місце;
- Інформатика (обласний к-с графіки та анімації) – ІІІ місце;
- Пише вірші. Її твори увійшли до збірки «Поетична Шевченківщина».
-
Павленко Дар’я, учениця 9 класу:
- Міжнародний конкурс творчих робіт ім. Т.Шевченка – ІІІ місце;
- Історія – ІІІ місце;
- Пошуково-дослідницька робота – ІІІ місце.
-
Попова Вікторія, учениця 11 класу:
- Конкурс ораторського мистецтва – лауреат (переможець у номінації).
Похвальними листами нагороджено 3 учнів закладу освіти: Холодова Кіра, Тимошевська Анастасія, Плутцов Богдан; Похвальними грамотами - Павленко Дар’я та Мишакова Богдана.
2017/2018 навчальний рік
Переможці районного етапу предметних олімпіад та конкурсів, відмінники в навчанні
-
Павленко Дар’я, учениця 8 класу, «Учень року - 2018»:
- Міжнародний конкурс творчих робіт ім.Т.Шевченка – ІІІ місце;
- Історія – ІІІ місце;
- Пошуково-дослідницька робота - І місце.
-
Мишакова Богдана, учениця 10 класу:
- Математика – ІІІ місце;
- Біологія – ІІІ місце;
- Пошуково-дослідницька робота – лауреат;
- Інформатика (обласний к-с графіки та анімації) – ІІІ місце;
- Пише вірші. Її твори увійшли до збірки «Поетична Шевченківщина».
-
Попова Вікторія, учениця 10 класу:
- Конкурс ораторського мистецтва – ІІ місце.
Похвальними листами нагороджено 5 учнів закладу освіти: Холодова Кіра, Задніпровська Марія, Плутцов Богдан, Шведова Вікторія, Павленко Дар’я.
2016/2017 навчальний рік
Переможці районного етапу предметних олімпіад та конкурсів
-
Павленко Дар’я, учениця 7 класу
- Міжнародний конкурс творчих робіт ім.Т.Шевченка – ІІІ місце
- Українська мова та література – ІІІ місце
-
Мишакова Богдана, учениця 9 класу
-
Попова Вікторія, учениця 9 класу
2015/2016 навчальний рік
Переможці районного етапу предметних олімпіад та конкурсів
-
Павленко Дар’я
- мовно-літературний конкурс ім. Т.Шевченка – ІІІ місце.
-
Мишакова Богдана, учениця 8 класу
- математика – ІІІ місце;
- фізика – ІІІ місце.
-
Терехов Роман, учень 10 класу
- українська мова – ІІІ місце;
- екологія - ІІ місце;
- інформаційні технології – ІІІ місце;
- конкурс ораторського мистецтва – ІІІ місце.
-
Глущенко Владислав, учень 11 класу
- фізика – ІІІ місце;
- інформатика – ІІ місце;
- інформаційні технології – ІІІ місце.
2014/2015 навчальний рік
Переможець обласного етапу конкурсу МАН
Коньовшій Тетяна стала переможцем конкурсу МАН з історії (ІІ місце), набравши 43 бала із 45 можливих за виступ, за контрольну роботу — 19,5 бала із 30, за роботу — 20 балів із 25.
За високі досягнення у навчанні нагороджена Золотою медалю, Похвальним листом та Похвальною грамотою за вивчення окремих предметів.
Районний етап предметних олімпіад
-
Коньовшій Тетяна, учениця 11 класу
- математика – ІІІ місце
- українська мова – І місце
- історія – І місце
- англійська мова – ІІ місце
- конкурс з української мови ім. Тараса Шевченка – І місце
- конкурс учнівської творчості в номінації «Література» - І місце
-
Семененко Олена, учениця 9 класу
-
українська мова – ІІІ місце
-
Мишакова Богдана, учениця 7 класу
-
Безніс Анна, учениця 9 класу
-
Глущенко Владислав, учень 10 класу
-
Золотарьов Ярослав, учень 8 класу
|
Календар
« Березень 2024 » | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд | | | | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
|