Вівторок, 20.08.2019, 14:20
Вітаю Вас Гість | RSS

ПЕТРІВСЬКА
загальноосвітня
ШКОЛА

Адреса: 63614 Харківська обл.
Шевченківський р-н
с. Петрівка вул. Шкільна 15
Телефон: 057–51–5–52–93
E-mail: petrivkaschool@ukr.net
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Наша гордість

2018/2019 навчальний рік

2017/2018 навчальний рік

Переможці районного етапу предметних олімпіад та конкурсів, відмінники в навчанні

  1. Павленко Дар’я, учениця 8 класу, «Учень року - 2018»:
    • Міжнародний конкурс творчих робіт ім.Т.Шевченка – ІІІ місце;
    • Історія – ІІІ місце;
    • Пошуково-дослідницька робота - І місце.
  2. Мишакова Богдана, учениця 10 класу:
    • Математика – ІІІ місце;
    • Біологія – ІІІ місце;
    • Пошуково-дослідницька робота – лауреат;
    • Інформатика (обласний к-с графіки та анімації) – ІІІ місце;
    • Пише вірші. Її твори увійшли до збірки «Поетична Шевченківщина».
  3. Попова Вікторія, учениця 10 класу:
    • Конкурс ораторського мистецтва – ІІ місце.
  4. Похвальними листами нагороджено 5 учнів закладу освіти: Холодова Кіра, Задніпровська Марія, Плутцов Богдан, Шведова Вікторія, Павленко Дар’я.

2016/2017 навчальний рік

Переможці районного етапу предметних олімпіад та конкурсів

  1. Павленко Дар’я, учениця 7 класу
    • Міжнародний конкурс творчих робіт ім.Т.Шевченка – ІІІ місце
    • Українська мова та література – ІІІ місце
  2. Мишакова Богдана, учениця 9 класу
    • Економіка – ІІ місце
  3. Попова Вікторія, учениця 9 класу
    • Правознавство – І місце

2015/2016 навчальний рік

Переможці районного етапу предметних олімпіад та конкурсів

  1. Павленко Дар’я
    • мовно-літературний конкурс ім. Т.Шевченка – ІІІ місце.
  2. Мишакова Богдана, учениця 8 класу
    • математика – ІІІ місце;
    • фізика – ІІІ місце.
  3. Терехов Роман, учень 10 класу
    • українська мова – ІІІ місце;
    • екологія - ІІ місце;
    • інформаційні технології – ІІІ місце;
    • конкурс ораторського мистецтва – ІІІ місце.
  4. Глущенко Владислав, учень 11 класу
    • фізика – ІІІ місце;
    • інформатика – ІІ місце;
    • інформаційні технології – ІІІ місце.

2014/2015 навчальний рік

Переможець обласного етапу конкурсу МАН

Коньовшій Тетяна стала переможцем конкурсу МАН з історії (ІІ місце), набравши 43 бала із 45 можливих за виступ, за контрольну роботу — 19,5 бала із 30, за роботу — 20 балів із 25.


За високі досягнення у навчанні нагороджена Золотою медалю, Похвальним листом та Похвальною грамотою за вивчення окремих предметів.

Районний етап предметних олімпіад

  1. Коньовшій Тетяна, учениця 11 класу
    • математика – ІІІ місце
    • українська мова – І місце
    • історія – І місце
    • англійська мова – ІІ місце
    • конкурс з української мови ім. Тараса Шевченка – І місце
    • конкурс учнівської творчості в номінації «Література» - І місце
  2. Семененко Олена, учениця 9 класу
    • українська мова – ІІІ місце
  3. Мишакова Богдана, учениця 7 класу
    • математика – ІІІ місце
  4. Безніс Анна, учениця 9 класу
    • інформатика – ІІ місце
  5. Глущенко Владислав, учень 10 класу
    • інформатика – ІІ місце
  6. Золотарьов Ярослав, учень 8 класу
    • інформатика – ІІІ місце
Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Погода